KVALITNÉ BANKETOVÉ STOLIČKY

Banketové stoličky

PRÍSLUŠENSTVO

K banketovými stoličkám možno dokúpiť voliteľné príslušenstvo, ako sú spojky na stoličky, dištančné spojky, písací stolík alebo prepravné vozíky na banketové stoličky.

Spojky na stoličky - zaistí, že Vám budú držať stoličky pri sebe a nestane sa, že by sa stoličky posunuli, pri sadaní. Vďaka spojkám na stoličky udrží celý rad spojených banketových stoličiek svoj tvar.

Dištančné spojky – používajú sa na zabezpečenie rovnakých rozstupov medzi stoličkami, takže budete mať všetky rady v rovnakej vzdialenosti a krásne v rovine.

Písací stolík – v ponuke máme dva druhy stolíkov, ktoré sa dajú jednoducho primontovať ku každej banketové stoličke. Písací stolík je veľmi praktický, pretože je pevný a možno na ňom pracovať či odložiť nápoja alebo obed.

Prepravné vozíky na banketové stoličky – praktické vozíky, ktoré slúžia na prepravu stohov stoličiek. Kovové vozíky sa používajú na prepravu stoličiek. Vďaka tomu môžete prepravovať stoličky vo stohoch bezpečným a rýchlym spôsobom. Špeciálne predné koleso zabraňuje nekontrolovanému pádu prepravovaného tovaru.